O założeniu bloga twórczego zaczęłam myśleć już jakiś czas temu. Kulinaria to jedna z opcji tworzenia. Wytwarzanie rzeczy użytku domowego, biżuterii, kartek czy figurek to coś zupełnie innego. Moje jak na razie domowe wytwory prezentuję tutaj.
Jeśli komuś spodoba się moja praca i byłby zainteresowany kupnem proszę o mail na adres kuchennawiewiora@onet.eu.
Robię również rzeczy na zamówienie.


wtorek, 23 listopada 2010

Świątecznie mi się robi... więc lepię ozdoby

W sobotę naszło mnie... Świątecznie mi się zrobiło i postanowiłam pomyśleć o jakiś ozdobach. Powstały rożne gwiazdki, choineczki, wszystko w tonacji żółtej lub perłowej, skrzące i błyszczące, częściowo lakierowane. Na sznureczkach lub tasiemkach, jako bombki lub jako dekoracje mieszkania. Zainteresowanych proszę o kontakt, bo oczywiście mogą być także do sprzedania :)

Taaa Dam!!! Candy zakończone :)

O poranku piszę by ogłosić wyniki. Maszyna losująca w asyście psa stróżującego, zanim wyruszyła do przedszkola, wylosowała zwyciężczynię :)


Taaa Daaam!!!! Taaa Daaam!!!! Taaa Daaam!!!! Taaa Daaam!!!!

Candy wygrała ag.
Ponieważ było to Candy niespodzianka pokrótce napiszę co znajdzie się w paczuszce :)

Obiecałam coś słodkiego więc upiekę ciasteczka i starannie je zapakuję, żeby przetrwały podróż. Jakie będą pozostanie niespodzianką :)
Poza tym miało być coś fimowego więc do listu dołączę biżuterię czyli broszkę zielonokwiatkową oraz kolczyki, a także zrobione dwa dni temu ozdóbki świąteczne. Mam nadzieję, że się spodobają :) oto one:


Poza tym nie mogłam się oprzeć i dla dwóch osób, których komentarze mi się bardzo spodobały przygotowałam pocieszki :)

Kuchareczka otrzyma ode mnie wisiorek zielonokwiatkowy


ABily hmmm ... coś czego jeszcze nie zrobiłam czyli wisiorek kotkowy, z racji tego, że kocha koty :) postaram się zaprezentować go jeszcze dzisiaj.