O założeniu bloga twórczego zaczęłam myśleć już jakiś czas temu. Kulinaria to jedna z opcji tworzenia. Wytwarzanie rzeczy użytku domowego, biżuterii, kartek czy figurek to coś zupełnie innego. Moje jak na razie domowe wytwory prezentuję tutaj.
Jeśli komuś spodoba się moja praca i byłby zainteresowany kupnem proszę o mail na adres kuchennawiewiora@onet.eu.
Robię również rzeczy na zamówienie.


czwartek, 5 maja 2011

Twórczy dzień Wiewiórki

 To był bardzo twórczy dzień. Dzięki mojej Psiapsióle Karolinie. Jako posiadaczka maszyny do szycia wspomogła mnie szyjąc zafastrygowaną już jakiś czas temu torbę. Muszę przyznać, że coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że chcę mieć maszynę!!! Zajęło nam to z rożnych powodów kilka godzin ale torba wyszła naprawdę fajna. Jest to połączenie płótna (musiałam zmienić płótno na ciaśniej tkane co przysporzyło trochę pracy) i szydełkowych elementów a na zakończenie dodałam mój pierwszy sutasz. Jestem usatysfakcjonowana i Karolino! dziękuję za współudział w jej tworzeniu.


We wtorkowe popołudnie idąc za ciosem dnia wcześniejszego na filcowałam kuleczek, na sucho, przed telewizorem, oglądając "Niepokonanych". Będzie z nich... o tym kiedy indziej kiedy już będę miała linkę jubilerską.