O założeniu bloga twórczego zaczęłam myśleć już jakiś czas temu. Kulinaria to jedna z opcji tworzenia. Wytwarzanie rzeczy użytku domowego, biżuterii, kartek czy figurek to coś zupełnie innego. Moje jak na razie domowe wytwory prezentuję tutaj.
Jeśli komuś spodoba się moja praca i byłby zainteresowany kupnem proszę o mail na adres kuchennawiewiora@onet.eu.
Robię również rzeczy na zamówienie.


sobota, 4 lutego 2012

Filcowe nakrycie głowy i Kubkoocieplacz

Korzystając z pobytu Córci u babci wczoraj wieczorową porą powstało kilka rzeczy. Dzisiaj z racji choroby Blondaski i jej leżenia w łóżku zmożeonej temperaturą i snem dokończyłam co miałam dokończyć i pokazuję.

Kubkoocieplacz jedwabno czesankowy (silk labsy i czesanka merynosowa) zapinany na korkowe guziczki (do kupienia na HandeMade) oraz czapeczkę dla lalki.
Była to moja pierwsza próba beretowa, średnio udana gdyż nie otrzymałam beretu ale zarazem wstęp do drugiej próby już w 100% udanej. Jej efektu jednak nie pokażę zanim rzeczony berecik nie dotrze do odbiorcy :D za to Córci kąpielowy bobasek ma czapeczkę na swą łysą głowinkę.Dzisiaj polepiłam też trochę z fimo. Nim jednak złożę je w kolczyki wraz z u filcowanymi kulkami muszę je upiec. Zdradzę tylko, że szykuje się coś w kolorystyce black&white.