O założeniu bloga twórczego zaczęłam myśleć już jakiś czas temu. Kulinaria to jedna z opcji tworzenia. Wytwarzanie rzeczy użytku domowego, biżuterii, kartek czy figurek to coś zupełnie innego. Moje jak na razie domowe wytwory prezentuję tutaj.
Jeśli komuś spodoba się moja praca i byłby zainteresowany kupnem proszę o mail na adres kuchennawiewiora@onet.eu.
Robię również rzeczy na zamówienie.


czwartek, 23 lutego 2012

Żeby Anielka nie marzła... Beretka i Walonki :D

Jak już wspominałam zrobiłam dzisiaj dwa bereciki... i popełniłam też walonki rozmiar 2 ;) tzn mają podeszwę 2 cm długości. Wszystko filcowane na mokro z czesanki merynosowej i z wełny owieczek alpejskich.
Komplecik powstał dla ślicznej lalki o pięknym imieniu Anielka. Nowa właścicielka ubierze się w zestawik już niebawem jak tylko spotkam się z Ewką w 4 oczy :) a tymczasem całkiem bez lalkowa prezentacja.


Beretta

Korzystając z ostatnich dni wolności i nieobecności Córci poszedł w ruch filc. Czesanka merynosowa i z owieczek alpejskich ładnie ze sobą współgrają ALE i płatają czasem figle. Dlatego też w dniu dzisiejszym powstały dwa bereciki dla lalek a nie jeden jak to miało być w założeniu i to taki wyjątkowy na zamówienie.
Póki osoba zamawiająca nie zaakceptuje mego wytworu pokazuje tylko ten mniej udany a raczej w rozmiarze nie odpowiednik. Modelką Aurora mojej Córci oczywiście :D

Jeśli ktoś miałby na taki berecik ochotę chętnie podam wymiary, dopracuję, ozdobie i albo się wymienię, albo sprzedam. Moge tez wykonać kolejny na zamówienie dla konkretnej lalki :)