O założeniu bloga twórczego zaczęłam myśleć już jakiś czas temu. Kulinaria to jedna z opcji tworzenia. Wytwarzanie rzeczy użytku domowego, biżuterii, kartek czy figurek to coś zupełnie innego. Moje jak na razie domowe wytwory prezentuję tutaj.
Jeśli komuś spodoba się moja praca i byłby zainteresowany kupnem proszę o mail na adres kuchennawiewiora@onet.eu.
Robię również rzeczy na zamówienie.


wtorek, 21 czerwca 2011

Candyzowane i zamówione

Uporałam się dzisiaj z zamówieniem na kolczyki długobiglowe oraz z tym co miałam przygotować dla dziewczyn, które wygrały moje Candy, obie pary filcowo-fimowe.

Dla koleżanki powstały spore kulki wielokolorowe z długimi srebrnymi biglami, zamkniętymi. Kulka jest zamocowana srebrnymi kwiatuszkami. Kolczyki ładnie prezentują się w uszach. I są bardzo lekkie.
Dla Kingi powstały kolczyki w fioletach. Na srebrnych, tradycyjnej wielkości biglach, zamkniętych.A dla Barbary zielonki. Też na srebrnych, zamkniętych biglach.


Twórcza Twierdza, spotkanie nr.1

Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie w Twierdzy jm. Zostałyśmy z Blondaska ugoszczone muffinkami, herbatką, kalafiorem. Panował Twórczy nieład na pięknym stole, przy wielkim oknie z cudnym widokiem na pola... Rozmawiałyśmy o życiu i tworzeniu, snułyśmy plany o tym co, kiedy, jak i gdzie, bo zamierzamy pokazywać co umiemy większej rzeszy ludzi... szczegóły podam niebawem a na razie zapraszam na fotorelację z dnia wczorajszego.

Muffinki wg przepisu dziadka jm, pyszne, jabłkowo korzenne...


Twórczy nieład na stole


i widok z okna...


A wydziubałam to!