O założeniu bloga twórczego zaczęłam myśleć już jakiś czas temu. Kulinaria to jedna z opcji tworzenia. Wytwarzanie rzeczy użytku domowego, biżuterii, kartek czy figurek to coś zupełnie innego. Moje jak na razie domowe wytwory prezentuję tutaj.
Jeśli komuś spodoba się moja praca i byłby zainteresowany kupnem proszę o mail na adres kuchennawiewiora@onet.eu.
Robię również rzeczy na zamówienie.


wtorek, 21 czerwca 2011

Twórcza Twierdza, spotkanie nr.1

Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie w Twierdzy jm. Zostałyśmy z Blondaska ugoszczone muffinkami, herbatką, kalafiorem. Panował Twórczy nieład na pięknym stole, przy wielkim oknie z cudnym widokiem na pola... Rozmawiałyśmy o życiu i tworzeniu, snułyśmy plany o tym co, kiedy, jak i gdzie, bo zamierzamy pokazywać co umiemy większej rzeszy ludzi... szczegóły podam niebawem a na razie zapraszam na fotorelację z dnia wczorajszego.

Muffinki wg przepisu dziadka jm, pyszne, jabłkowo korzenne...


Twórczy nieład na stole


i widok z okna...


A wydziubałam to!

2 komentarze:

Magda pisze...

Oj zazdroszczę porządku na stole. Ja nawet nie fotografuję mojego biurka, bo gdyby ktoś zobaczył co się na nim dzieje, po prostu by się przeraził :)Ale to jest właśnie artystyczny nieład. Gdybym posprzątała i wszystko ładnie poukładała, chyba przez pół roku bym nic nie znalazła :)

Wiewióra pisze...

Heh nie powiedziałabym że to był porządek ;) było na nim wszystko łącznie z kubkami i papierkami po muffinach. Pozdrawiam.