O założeniu bloga twórczego zaczęłam myśleć już jakiś czas temu. Kulinaria to jedna z opcji tworzenia. Wytwarzanie rzeczy użytku domowego, biżuterii, kartek czy figurek to coś zupełnie innego. Moje jak na razie domowe wytwory prezentuję tutaj.
Jeśli komuś spodoba się moja praca i byłby zainteresowany kupnem proszę o mail na adres kuchennawiewiora@onet.eu.
Robię również rzeczy na zamówienie.


poniedziałek, 4 lipca 2011

Twórcza pocztówka z wakacji

Kiedy usłyszałam, że w miejscu gdzie będziemy mieszkać będzie weranda od razu wiedziałam co będę na niej robić. Dwukrotnie udało mi się wysłać rodzinkę nad wodę a ja w tym czasie filcowałam. Efektem tych działań są dwie złożone kwiatowe broszki.
Pierwsza składa się tak jakby z trzech kwiatków koloru turkusowego a każdy z nich ma innego koloru środeczek.Druga broszka to złożony kwiat koloru czerwonego z podwójnym żółciutkim pręcikiem. Na zdjęciu w objęciach pewnej małej miłośniczki filcowania i kwiatków.Dnia ostatniego gdy już nie było odpowiedniej pogody przyjechała do mnie jm i pracowałyśmy w domku. Światło było kiepskie ale rzeczy powstały wspaniałe. Ponieważ jeszcze ich nie dokończyłam na razie tylko mała fotorelacja z naszego tworzenia. Kiedy uporam się z nowym etui oraz brochą inspirowaną Molucellą leavis fotki oczywiście się pojawią.

PIERWSZA ZAPOWIEDŹ MOJEGO ETUI, BĘDZIE NA NIM JESZCZE KWIATEK


JM DZIELNIE KWIATKUJE