O założeniu bloga twórczego zaczęłam myśleć już jakiś czas temu. Kulinaria to jedna z opcji tworzenia. Wytwarzanie rzeczy użytku domowego, biżuterii, kartek czy figurek to coś zupełnie innego. Moje jak na razie domowe wytwory prezentuję tutaj.
Jeśli komuś spodoba się moja praca i byłby zainteresowany kupnem proszę o mail na adres kuchennawiewiora@onet.eu.
Robię również rzeczy na zamówienie.


czwartek, 23 lutego 2012

Beretta

Korzystając z ostatnich dni wolności i nieobecności Córci poszedł w ruch filc. Czesanka merynosowa i z owieczek alpejskich ładnie ze sobą współgrają ALE i płatają czasem figle. Dlatego też w dniu dzisiejszym powstały dwa bereciki dla lalek a nie jeden jak to miało być w założeniu i to taki wyjątkowy na zamówienie.
Póki osoba zamawiająca nie zaakceptuje mego wytworu pokazuje tylko ten mniej udany a raczej w rozmiarze nie odpowiednik. Modelką Aurora mojej Córci oczywiście :D

Jeśli ktoś miałby na taki berecik ochotę chętnie podam wymiary, dopracuję, ozdobie i albo się wymienię, albo sprzedam. Moge tez wykonać kolejny na zamówienie dla konkretnej lalki :)
5 komentarzy:

Mevosa pisze...

Widzę, że seria okryć głowy dla lalek idzie pełną parą:) Ehh,,, kiedy to było gdy człowiek miał czas na zabawy lalkami:D
Pozdrawiam serdecznie:)

natanna pisze...

UROCZY.)
Czy to filcowanie na mokro?

Wiewióra pisze...

Tak :) na mokro :D

jm pisze...

A gdzie antenka? Berecik bez antenki?;)

Amarant.art pisze...

przepiękny! wow :) jestem pod wielkim wrażeniem Twoich prac. Z pewnością zostanę tu na dłużej :)
Pozdrawiam :)