O założeniu bloga twórczego zaczęłam myśleć już jakiś czas temu. Kulinaria to jedna z opcji tworzenia. Wytwarzanie rzeczy użytku domowego, biżuterii, kartek czy figurek to coś zupełnie innego. Moje jak na razie domowe wytwory prezentuję tutaj.
Jeśli komuś spodoba się moja praca i byłby zainteresowany kupnem proszę o mail na adres kuchennawiewiora@onet.eu.
Robię również rzeczy na zamówienie.


czwartek, 24 marca 2011

Ale jaja!!!

Popełniłam niedawno troszkę wielkanocnych jajeczek.Takich do powieszenia jako ozdoba czy to na kwiatku czy na oknie. Są niewielkie, mają ok 2,5 cm wysokości. Wykorzystałam do tego fimo, sznureczki i tasiemki. Masa po upieczeniu została polakierowana. Zapraszam do obejrzenia i do ewentualnego zakupu.

Poza tym dziergam torbę. Ma być połączeniem szydełkowego dziergania i płótna. Jak na razie tylko szydełkuję a kiedy przyjdzie pora na szycie zwrócę się z prośbą do Psiapsiółki :) tonacja fioletowo zielona.

Na razie prezentuję jajeczka.
A na koniec prezentuje wygrane u jm kolczyki. Są śliczne, turkusowe czyli wybitnie mój kolorek, tym razem jako biżut. Kolczyki to połączenie filcowych kulek i koralików. Hurra! wreszcie mam coś filcowego, oprócz chęci nauki oczywiście. Na dokładkę kolczyki zostały zapakowane w śliczny kwiatkowy futeralik. Wszystko na zdjęciu. Dzięki jm :)


2 komentarze:

Chimera pisze...

Śliczne są te jajka, wszystkie bardzo mi się podobają, bo są bardzo kolorowe:)

Ewka pisze...

Cuuudne!!!!!!!!!!!!!!!!!! Turkusowe moje ulubione oczywiście:D::DD