O założeniu bloga twórczego zaczęłam myśleć już jakiś czas temu. Kulinaria to jedna z opcji tworzenia. Wytwarzanie rzeczy użytku domowego, biżuterii, kartek czy figurek to coś zupełnie innego. Moje jak na razie domowe wytwory prezentuję tutaj.
Jeśli komuś spodoba się moja praca i byłby zainteresowany kupnem proszę o mail na adres kuchennawiewiora@onet.eu.
Robię również rzeczy na zamówienie.


niedziela, 27 listopada 2011

Torbowe Newsy i Apel

Wczoraj miałam intensywny dzień i chyba dla relaksu postanowiłam w końcu ufilcować kłębiącą się w mojej głowie torbę. Koncepcję na nią samą miałam dobrą ale pomysł filcowania w danym miejscu i czasie nie był najlepszy. W trakcie układania czesanki przyszedł z pracy Małżon a i Córcia bardzo chciała pomagać choć tym razem tak na dobrą sprawę nie mogła. Na szczęście humory w miarę dopisywały i uporałam się, choć efekt nie do końca otrzymałam taki jak chciałam... Na zdjęciach nie kompletna jeszcze torba. Oczywiście będzie pasek, suwak do kieszonki i zatrzask zapinający klapkę oraz ozdoby kwiatowe. Może dzisiaj uda mi się ją dokończyć??? :)
 A dzisiaj u Harapati znalazłam Apel. Podpisuję się pod nim obiema rękami (ja np. moim najbliższym, w tym roku, funduję upominki  z Lawendowej Farmy ) a tym samym zachęcam do odwiedzenia i mojego Sklepiku, lub zamówienia u mnie czegoś tylko dla siebie. Piszcie na maila!!!
A oto treść oryginalnego apelu:
"Zdecydujmy się na kupno prezentów bożonarodzeniowych od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, niezależnej księgarni, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują,a nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata. Robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć szczęśliwe Boże Narodzenie."

3 komentarze:

incognito pisze...

...wspaniała torba, przecudnie energetyczna; co do apelu też oczywiście jestem za :)pozdrawiam i zapraszam do siebie

Agnieszka Czerkas pisze...

Torba zapowiada się pięknie :-)
Pod apelem też się podpisuję!!!

Ewka pisze...

Oj, dokłądnie, oby więcej ludzi tak myślało...Czekam z niecierpliwością na skończoną torbę!!!