O założeniu bloga twórczego zaczęłam myśleć już jakiś czas temu. Kulinaria to jedna z opcji tworzenia. Wytwarzanie rzeczy użytku domowego, biżuterii, kartek czy figurek to coś zupełnie innego. Moje jak na razie domowe wytwory prezentuję tutaj.
Jeśli komuś spodoba się moja praca i byłby zainteresowany kupnem proszę o mail na adres kuchennawiewiora@onet.eu.
Robię również rzeczy na zamówienie.


sobota, 5 maja 2012

Bransoletki filcowe z koralikiem, kolczyki na drucikach i coś jeszcze

Tak twórczego piątku nie miałam chyba nigdy. Od samego rana aż do popołudnia siedziałam w kuchni filcując, nawlekając i gotując w tzw. międzyczasie. Powstało etui na telefon w ramach wymianki z Anną, trzy bransoletki i dwie pary kolczyków. Koralików z fimo sporo zrobiłam dnia wcześniejszego. Kolczyki tradycyjnie do zanabycia na HandeMade, tam też szczegóły ich dotyczące. Bransoletki mają już swoje przeznaczenie ale mogę zrobić podobne na zamówienie. Wykonane są z filcowanych na mokro, z merynosowej czesanki, dreadów oraz z koralików fimo.

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Ostatnie kolczyki - cudo!!!

agulla pisze...

stworzyłaś ciekawą biżuterie, wzory których jeszcze nigdzie nie widziałam. gratuluję pomysłowości. popieram maciejkę ostatnie kolczyki są cudne. pozdrawiam.

jm pisze...

A dla mnie bransoletki z dredami są genialne!!!
Twoja pomysłowość jest niesamowita!

Wiewióra pisze...

Dziękuję dziewczyny!!! staram się być twórcza a nie odtwórcza :)

Dom Mokoszy pisze...

To prawa, robisz przepiękną biżuterię:) Mam szczęście nosić Twoje kolczyki:)Dzisiejsze są również rewelacyjne...ta zieleń...PIekne. A bransolety piekne, ciekawe, to prawda, że są baaardzo oryginalne:)