O założeniu bloga twórczego zaczęłam myśleć już jakiś czas temu. Kulinaria to jedna z opcji tworzenia. Wytwarzanie rzeczy użytku domowego, biżuterii, kartek czy figurek to coś zupełnie innego. Moje jak na razie domowe wytwory prezentuję tutaj.
Jeśli komuś spodoba się moja praca i byłby zainteresowany kupnem proszę o mail na adres kuchennawiewiora@onet.eu.
Robię również rzeczy na zamówienie.


wtorek, 23 października 2012

Akcja! kupujmy rekodzieło :) i rękawicowa propozycja :)

Dzisiaj na stronie Domu Mokoszy pojawił sie post. Jako, ze czas intensywnych zakupów się zbliża pozwoliłam go sobie skopiować i puścicć dalej... Co Wy na to???

I tak a propos... ostatnio dostałam kilka zamówień na rękawice kuchenne z filcu. Filcuje je sama, na mokro z czesanki merynosowej. Fajna sprawa, i ozdoba, i jedno z akcesoriów kuchennych. Super prezent dla tych co lubie kucharzenie :)
Łącznie z przesyłką tylko 42 zł za niepowtarzalny gadżet. Kolor jaki chcecie... Może ktoś ma ochotę??? 

A teraz cytuję post!
"Akcja "Kupujmy nasze rękodzieło" ma na celu przypomnieć wszystkim, żebyśmy pamiętali o rodzimych wytwórcach, wspierali nasz krajowy rynek i kupowali przedmioty od naszych polskich rękodzielników - czyli przedmioty oryginalne, wartościowe, artystyczne, wykonywane często w pojedynczych egzemplarzach.
Pamiętajmy o artystach, twórcach, którzy poświęcili wiele czasu na to, żeby poznać daną technikę, nauczyć się jej, poświęcają czas, żeby stworzyć coś niepowtarzalnego, nietuzinkowego, pięknego i DOKŁADNIE WYKONANEGO, nie okupionego pracą małych rączek...
Basta chińszczyźnie - kupujmy nasze rękodzieło!
Chcemy Was zarazić tą akcja, prosić, żeby ten, kto chce, kto się z tym zgadza, podał dalej. Możecie, a wręcz prosimy Was o kopiowanie tego obrazka i tekstu powyżej i wklejania na swoich blogach.
Mówcie o tej akcji swoim znajomym, zmieńmy mentalność Polaków.
Nie jest to pierwsza taka akcja, ale warto takie myślenie promować, prawda?"


2 komentarze:

Mariolka... pisze...

też sobie niedługo to skopiuję a na podaj dalej się nie zapiszę na razie bo w poniedziałek dostałam paczuszkę i nie wiem co dalej mam wysłać....
Pustka brak pomysłu....

Pozdrawiam:)

Dom Mokoszy pisze...

Dzięki za włączenie się do naszej akcji:)