O założeniu bloga twórczego zaczęłam myśleć już jakiś czas temu. Kulinaria to jedna z opcji tworzenia. Wytwarzanie rzeczy użytku domowego, biżuterii, kartek czy figurek to coś zupełnie innego. Moje jak na razie domowe wytwory prezentuję tutaj.
Jeśli komuś spodoba się moja praca i byłby zainteresowany kupnem proszę o mail na adres kuchennawiewiora@onet.eu.
Robię również rzeczy na zamówienie.


piątek, 29 października 2010

Miau!!! i dziń dzyń :)

Mimo zmęczenia postanowiłam wreszcie zrealizować zamówienia na kolczyki jakie dostałam jakiś czas temu. Miały być to koty. Cóż kocich inspiracji jest mnóstwo mi jednak od razu przyszedł do głowy "Czarny kot, biały kot" Kusturicy i powstały kolczyki a przy okazji jeszcze jedna para, już nie kocia bo nagle mi coś zaświtało. Kiedy gotowe koty trafiły do osoby zamawiającej okazało się, że bardzo podobają się nie tylko jej. Dzisiaj ulepiłam więc kolejne dwa koty na zamówienie, tym razem figurkowe i już w innej tonacji kolorystycznej.

CZARNY KOT BIAŁY KOT
fimo częściowo lakierowane, sznureczek woskowany
bigle srebrne, zamknięte


DZWONECZEK I SPÓŁKA
fimo, woskowany bordowy sznureczek
bigle zamknięte, srebrne
długość zawieszki 8 cm (razem ze sznureczkami)
średnica dzwoneczka 3,5 cmKOTY ZA PŁOTY WĘDRUJĄ DO DOROTY
długość 5 cm, wysokość 4,5 cm
fimo częściowo lakierowane

4 komentarze:

jm pisze...

Hej! Wróciłam i znów będę panoszyć się na Twoich blogach!
Koty są SUPER!!! Za mną też chodziły, ba! nadal chodzą, ale jeszcze się nie pokazały (pewnie jeszcze długo się nie pokażą). A Twoje są, i to jakie!!! Masz wagę, ile taki kot waży? Wiem, głupie pytanie, ale jestem ciekawa ile waży gotowe coś z fimo.
Dziś miałam sen: robiłam fioletowe kulki fimo, ale robiło się jak tak, jak się filcuje wełnę, cóż we śnie wszystko jest możliwe:)
Pozdrawiam

Duża Mała Mi pisze...

Koty są absolutnie genialne, pomijam fakt, że wielbię je w każdej postaci i ilości, ale na tych z przyjemnością wieszam oko, a nawet oba :P

Białko, Paulina pisze...

świetne sa te koty!

Gosik pisze...

sliczne kociaki!